Nieuws secties
Poll: Aegon gaat omvallen?
Aegon gaat omvallen?

Hosting by:

Spango Internet B.V de kwaliteit hosting van INC-Nieuws

News sources:

Betrouwbare ANP en redacteuren van INC-Nieuws

Powered by:

INC-Nieuws is onderdeel van het Score media netwerk

Home | Algemeen nieuws | Londen haalt prins Harry terug uit Afghanistan

Londen haalt prins Harry terug uit Afghanistan

Letter groote: Decrease font Enlarge font
Londen haalt prins Harry terug uit Afghanistan The bullet magnet himself!

LONDEN - Groot-Brittannië haalt prins Harry terug uit Afghanistan. Dat heeft het Britse ministerie van Defensie vrijdag officieel laten weten, aldus de BBC.

Londen wil voorkomen dat de 23-jarige prins Harry een doelwit wordt van de opstandige Taliban. Het is niet bekend wanneer de jongste zoon van kroonprins Charles en wijlen prinses Diana terugkeert naar Groot-Brittannië.

Deze week lekte via niet-Britse media uit dat prins Harry aan het vechten is in Afghanistan. Hij deed dat, in het diepste geheim, al sinds december. Britse media waren al op de hoogte, maar hadden gehoor gegeven aan het verzoek van Londen te zwijgen. De autoriteiten wilden voorkomen dat de prins en zijn kameraden extra gevaar zouden lopen.

De prins strijdt aan de frontlinies tegen de Taliban. Hij is als officier actief in de Zuid-Afghaanse provincie Helmand, waar de meeste Britse troepen zijn gestationeerd. Hoge Britse officieren zeiden dat prins Harry in Afghanistan professioneel werkt.

De prins wilde al eerder gaan vechten met zijn militaire vrienden, maar toen zagen de autoriteiten allerlei problemen. De prins zei indertijd tegen de Amerikaanse nieuwszender CNN: ,,Ik wil als een gewoon persoon behandeld worden.''

 

Reacties (0 Reactie):

Plaats uw reactie comment

Type de code van het plaatje in:

  • email Email naar een vriend
  • print Print versie
  • Plain text Alleen tekst
Tags
Geen tags voor dit artikel
Beoordeel dit artikel
0
Buienradar:

Powered by Vivvo CMS v4.0