:
Poll: Nederland moet uit afghanistan?
Nederland moet uit afghanistan?
Home | Algemeen nieuws | Josef Fritzl zat hele nachten in kelder

Josef Fritzl zat hele nachten in kelder

Letter groote: Decrease font Enlarge font
Josef Fritzl zat hele nachten in kelder

AMSTETTEN - De 73-jarige Oostenrijker Josef Fritzl die zijn dochter bijna een kwart eeuw verborg en misbruikte, bracht nachtenlang door in de door hem als kerker gebruikte kelder. Dat heeft zijn schoonzuster Christine R. gezegd in een donderdag gepubliceerd interview met de krant Österreich.

In het vraaggesprek stelt de 56-jarige Christine, zuster van echtgenote Rosemarie van Fritzl, dat haar zwager vaak 's morgens naar de kelder ging. Hij zei dan dat hij aan een ontwerp voor een machine wilde gaan werken en bleef dan vaak de hele nacht in de kelder. ,,Rosi mocht hem zelfs geen koffie brengen.''

Volgens Christine R. vernederde Fritzl haar zuster tijdens hun huwelijk en mishandelde hij zijn kinderen. Van de zeven kinderen die hij bij zijn vrouw had, trouwden de meeste op jonge leeftijd om het ouderlijk huis te kunnen ontvluchten.

Reacties (0 geplaatst):

Plaatst uw reactie comment

Type de code van het plaatje in:

  • email Email naar een vriend
  • print Print versie
  • Plain text Alleen tekst
Tags
Geen tags voor dit artikel
Beoordeel dit artikel
0
Buienradar

Nederland Radar vandaag